Milline oli abi toitumisnõustamisest?

Maili: Juba eile peale nõustamist läksin ökopoodi ja ostsin agavisiirupit ja idutamiseks ubasid. Kindlasti hakkan ise idusid idandama, juba eile said oad vette pandud. Kindlasti hakkan lastele andma GNLD tooteid, natuke ka endale. Proovin vältida nisujahu toodeid nii palju kui võimalik ja suhkruga magustatud toite ja piimatooteid mitte üle kahe portsjoni päevas.

*Ülle: Oma toitumisharjumusi olen kohe päris palju muutnud. Suurim muudatus – nisutoodetele ja margariinile ei. Tallinna linnas saadolevad nisu- ja suhkruvabad leivad on tänase seisuga üles leitud ja kasutuses. Uuesti avastatud talupoja tarkus – kiudained ja kore toit, parimad organismi töös hoidmiseks.

*Nõustamisele olid mul suured ootused. Kuna mul on kaaluprobleemid, siis ootasin nõuannet kaalu alandamiseks. Üllatusin, sest puudujäägid olid suured portsjonite osas – puudusid kaunviljad täiesti, ka pähkleid ja seemneid polnud , puuvilju oli palju, aedvilja napilt. Mõtlemisainet on kuhjaga! Loobusin saiast ja piirasin tugevasti nisujahu sisaldavate toitude pruukimist. Otsisin kaubandusest ilma nisujahuta leiba – leidsin -Vändras tehakse! Maitsev ka! Soovitaksin nõustamist igasuguste kaaluprobleemide korral – liiga paksud ja liiga kõhnad – igaühele kuluks ära kasuliku menüü lahtiseletamine ning ühenduse hoidmine nõustajaga, et libastumiste korral saada asjatundlikku nõuannet! Nädala juhised on superhead!

*Eesmärk nõustaja poole pöördumiseks oli kaaluprobleem. Olen hakanud rohkem tarbima köögivilja ja ka rohelist. Toon tuppa terve salatipea ja panen toidu sisse rikkalikult. Muutustest rääkides olen veel mõtiskluste staadiumis. Elus esimest korda ostsin koju läätsed, basmatiriisi, köögivilja mahla ja kindlasti tuleb teha korrektuure oma mõttemaailmas.

Kirjuta meile...

*