Toetades oma immuunsüsteemi (2)

Loe ka “Toetades oma immuunsüsteemi. Iosa

Ametlikult Eesti turul tegutsev firma NeoLife on tuntud looduslike, inimese toiduahelasse kuuluvate ja täistoidust saadud koostisosadega toidulisandite väljatöötamise poolest. SAB pitser on garantii maailmakuulsate teadlaste ja toitumisekspertide poolt, kes vastutavad oma reputatsiooniga NeoLife tipptasemel toodete eest. Aastast 1958 on kasutatud parimaid täistoidust toitaineid, et pakkuda kõrge biosaadavusega, kliiniliselt tõestatud toidulisandeid. Infot toodete ja teadlaste kohta leiad kodulehelt

NeoLife teadlaste konsultatiivnõukogu SAB liige dr.Diane Clayton soovitab toidulisandeid, mis aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele. 

NeoLifeShake

Sisaldab 18 g valku, 5 g kiudainet, 22 aminohapet, sealhulgas ka 9 asendamatut  ja laia valikut eluolulisi vitamiine ja mineraalaineid. Täiesti looduslik: ei sisalda kunstlikke värv-, magus-, maitse- ega säilitusaineid.

Organismile on vaja anda valkudest pärit aminohappeid, et pidevalt toota uusi immuunrakke ja antikehi. 

Pro Vitality+ 

sisaldab nelja olulist toodet, mis pakuvad toitumisele tuge – 

1.Omega 3 Salmon Oil Plus

2.Tre-en-en täisterakontsentraat

3.Carotenoid Complex

4.Essential Vitamin and Mineral Complex

NeoLifeShake ja Pro Vitality+ pakuvad koos suurepärast kombinatsiooni, mis varustab meid põhitoitainetega, et aidata kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja parandada meie vastupanuvõimet kõigele, mida elu meie teele paiskab. 

1.Omega 3 Salmon Oil Plus

Immuunsüsteem vajab toimimiseks kõiki põhitoitaineid (valke, rasvu ja süsivesikuid)  sh asendamatuid aminohappeid ja polüküllastumata rasvhappeid.

Esimene oomega-3 rasvhapete toidulisand, mis sisaldab standardsetes kogustes kõiki kaheksat inimese toidulauale omast oomega-3 rasvhapet. Kõiki tooraineid on kontrollitud rohkem kui 200 võimaliku saasteaine suhtes, veendumaks, et saame oomega-3 rasvhapetest kasu kõige ohutumal viisil. 

2.Tre-en-en täisterakontsentraat

Täisterakontsentraat varustab rakke toitainetega, et tagada energia ja elujõud. See aitab toetada rakkude lipiidide head tasakaalu, täites nende oluliste toitainetega võimalikud lüngad toitumises. 

3.Carotenoid Complex

See võrratu toode varustab laia valiku karotenoididega
puu- ja köögiviljadest. Mõnedele karotenoididele, nagu ka beetakaroteenile, viidatakse kui provitamiin A karotenoididele ja neid saab meie kehas muuta A-vitamiiniks. Vitamiin A aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele. 

4.Essential Vitamin and Mineral Complex

Ja lõpuks Essential Vitamin and Mineral Complex, mis sisaldab kogu vitamiinide ja mineraalide spektrit, toetamaks vajalike toitainetega meie immuunsüsteemi. 

Teised NeoLife tooted, mis parandavad vastupanuvõimet ja taastumist: 

SUSTAINED RELEASE VITAMIN C

Tagab vees lahustuva C-vitamiini aeglase vabanemise kehas 6–8 tunni jooksul. C-vitamiin aitab kaasa immuunsussüsteemi normaalsele talitlusele, samuti rakkude kaitsmisele oksüdatiivse stressi eest. 

ALL C

On imemaitsev näritav C-vitamiin. See varustab tsitruseliste bioflavonoidide seguga ning C-vitamiiniga, mis on võrdne ühe apelsiniga. 

BETAGUARD

See täistoidul põhinev toode varustab just selliste koostisosadega, mida teatakse kui immuunsüsteemi normaalset talitlust toetavaid – provitamiin A karoteeni, C-vitamiini, B6-vitamiini, seleeni ja tsingiga. 

FORMULA IV

Esimene mitmekülgne toidulisand, mis varustab vitamiinide ja nendega seotud toiduteguritega, mineraalide, lipiidide ja steroolidega. Koostisosad sisaldavad rohkesti toitaineid, mis aitavad kaasa immuunsussüsteemi normaalsele talitlusele, näiteks rauda, B-grupi vitamiine ja teisi. 

KAL-MAG PLUS D

Kuigi see toode on loodud normaalsete luude toetamiseks, sisaldab see 100% päevasest D-vitamiini võrdluskogusest. D-vitamiin aitab kaasa immuunsussüsteemi normaalsele talitlusele. 

Allikas:

“Toetades oma immuunsüsteemi” dr.Diane Clayton, NeoLife SAB liige

Kirjuta meile...

*