KAMP programm

NB! KAMP programm alustab veebruaris 2020.a.

Klikka lingil ja tule KAMP programmi

Olen toitumisnõustaja Ene Mägi ja mul on väga heameel, et oled jõudnud Kaalulangetaja Mentorprogrammi lehele. Ma usun, et oled siin sellepärast, et tahad oma kehakaalu langetada tervisliku toitumisega ja teha seda järjepidevalt. 

Kui sul ei ole see siiani õnnestunud,  erinevatel põhjustel,  olla kaalulangetusel järjepidev, siis ära kaota lootust, sest sul võib-olla on vaid mõni väike samm veel astuda, et saavutada oma soovitud kehakaal. 

Paljud, kes on oma kaaluga hädas, on proovinud kõikvõimalikke dieete, kuid soovitud tulemust ei ole saavutanud. Ja siis nad arvavad, et kaalulangetamine ei olegi nende jaoks ja nad lähevad tagasi vanade harjumuste juurde. 

Ükski dieed ei aita meid püsiva kaalulanguseni. Meil on vaja muuta uued toiduvalikud harjumuseks ja selleks tuleb varuda aega, olla järjepidev ning kindlasti on see teekond kordades lihtsam ja huvitavam kui saame seda teha koos inimestega, kellel on sarnased eesmärgid.

Kaalulangetaja Mentorprogrammi ootamegi osalejaid, kellel on eesmärgiks muuta toitumist ja langetada kehakaalu järjepidevalt. 

Programmis osalemine kujundab harjumuse ja annab oskuse hoida järjepidevalt fookuses oma päeva toiduvalikud ja kogused. Kui sa oled järjepidev, siis uute harjumuste kujundamine ja kaalulangus on vaid aja küsimus. 

Enne kui räägin mida see kursus sisaldab ja kuidas sa liituda saad, räägin sulle loo kuidas ma otsustasin hakata kaalu langetama. KMI järgi ei olnud ma ülekaaluline, kuid siiski normaalkaalu kõige ülemises servas. See häiris juba pikemat aega, kuid ma ei teinud otsust, et alustan kaalulangetamisega, erilist vajadust ju ei olnud. Kui aga mingi mõte on peas juba pikemat aega , siis ükskord saab sellest mõttest ka tegevus. 

See oli ühel suvepäeva hommikul, juuni kuus, enne sünnipäeva ja jaanipäeva, kui tuli mõte, et nüüd hakkan kaalu langetama. See tähendas minu jaoks seda, et hoian iga päev fookuses oma toiduvalikud ja kogused, kaalun toitu, kirjutan ülesse ja jälgin toitainete tasakaalu. Olen seda ka enne teinud, kuid periood on jäänud lühikeseks ja pikaajalisi järeldusi ma ei ole saanud teha. 

Nüüd, kolme kuu kokkuvõttes võin öelda, et erilist raskust seekord kaalulangetamisel ei olnud. Suuri muutusi ma oma menüüs ei teinud, sest valikud olid küllaltki tervislikud, küll aga jälgisin koguseid ja toitainete tasakaalu. 

Eesmärk oli hoida energia defitsiit 300kcal piires ja langetada kaalu keskmiselt 300g nädalas. Võtsin sellise väikse eesmärgi, et pingutus oleks väiksem. Ja nii oligi, et ilma erilise pingutuseta, väikese energia defitsiidiga olen kaalus kaotanud kolme kuu jooksul 4kg.

See on olnud minu jaoks tegelikult väga huvitav protsess, kus olen avastanud enda jaoks palju üllatusi, mis on minu kaalu langetamist toetanud. 

Ma usun, et sinagi soovid, et kaalulangetamine oleks lihtne, tervislik ja tagaks suures osas toitainete tasakaalu ja loomulikult soovivad kõik kaalulangetajad, et see kehakaal jääks ka püsima. 

Olen loonud Kaalulangetaja Mentorprogrammi just selleks, et olla sulle mentoriks, nõustada sind, jagada oma kogemusi ja menüüsid, et sinu kaalulangetus oleks järjepidev ja saavutatud kehakaal jääks püsima. 

Samuti usun, et sulle annavad tuge ka teiste osalejate lood, nende väljakutsed ja kogemused.

Kutsun sind Kaalulangetaja Mentorprogrammis KAMP, milles osalemine annab sulle selle teadmise, kuidas sina saada oma kaalunumbrit vähendada, millised on sinu jaoks parimad tervislikud valikud ja õiged toidukogused. Samuti aitab KAMP programmis osalemine sind olema järjepidev oma eesmärgi saavutamisel. Ja see protsess on palju kergem koos mentorgrupiga, kus kõigil on sarnased eesmärgid. 

Kui see eelnev jutt sind kõnetas ja sinu eesmärk on jõuda soovitud kaaluni ja selles kaalunumbris ka püsida, siis nüüd ma tutvustan sulle KAMP programmi ja neid võimalusi, mis ees ootavad.

Programmil on ainult üks eesärk, aidata sind tegutsema, aidata sul teha järjepidevalt muutusi toitumises, menüüs ja valikutes,  et sina saavutaksid oma soovitud kaalunumbri.

Selleks, et programm täidaks oma eesmärki ja aitaks sul jõuda soovitud kaalunumbrini, on vaja töövahendeid, mis seda protsessi toetaks. 

KAMP programmi töövahendiks on iganädalased kõned. Iga nädal on sul võimalik tulla kõnesse, saada minu pool nõustamist ja kuulata teiste osalejate väljakutseid, mõtteid ja tulemusi toitumise muutmisel ja kaalu langetamisel. 

See annab sulle palju infot ka teiste osalejate poolt, mida nad on teinud ja kuidas oma tulemusi saavutanud. 

Lisaks räägin seda, kuidas mina olen saavutanud kaalulanguse, millised on olnud minu väljakutsed, millised on olnud minu menüüd, kuidas olen retsepte koostanud ja muutnud,  ja mis on mind aidanud. Alustasin kaalulangetamise protsessi oma normaalkaalu ülemiselt piirilt ja eesmärk on jõuda normaalkaalu alumise piiri lähedale. Mis kõige hämmastavam, et see protsess on olnud kerge ja mul on olnud uskumatult järjepidev kaalulangus. 

Ja see on see, mida ma tahan ka sulle näidata. Selline kaalulangetus ei ole raske, aga see nõuab alguses aega ja juhendamist.  

Nii et meil on siis programmis need põnevad iganädalased kõned, kus sina saad tuua kõnesse oma väljakutse, oma menüü ning mina saan jagada sulle oma teadmisi ja tuua sulle oma näiteid. 

Selleks aga, et meie iganädalased kõned oleksid konkreetsed ja praktlised, et me saaksime jälgida menüüdes toiduvalikuid, kasutatud retsepte, toitainete tasakaalu ja toidust saadavat energiat, kasutame me kaalulangetamise parimat töövahendit, see on toitumisprogramm Nutridata. 

See programm aitab arvet pidada ja sa näed numbriliselt kui palju oled söönud ja milline on sinu menüü tasakaal, mis ei ole ka vähem tähts tervise seisukohalt. 

Jagan sinuga ka menüüsid, retsepte, videosid, millest räägime ja mis on programmis osalejatele toetavaks materjaliks. 

Kui sa oled toonud gruppi oma väljakutse ja me oleme kõnes analüüsinud sinu menüüd, kuid sinu kaal ei ole langenud, siis peale liitumist esimesed kolm kuud on sul võimalik tulla ka privaatsele nõustamisele, et ma saaksin sind maksimaalselt toetada ja sa ei lööks lootuseltult käega oma eesmärgile. 

Lisaks on sul võimalik mulle kirjutada kui sul tekkib mingi küsimus või probleem või tahad oma menüüd minuga jagada, siis saame suhelda ka kirja teel. 

Kindlasti sind huvitab, palju see programm maksab, mis see kuumakse on? 

Kuumakse on 49.- eurot kuus. See tuleb maksta iga kuu 20’ks kuupäevaks järgmise kuu eest ette. 

See makse sisaldab siis iganädalast grupikõnet, sisaldab esimesed kolm kuud personaalset nõustamist, sisaldab menüüsid, retsepte, videosid.

Lisaks saad sa minuga e-maili teel suhelda, et jooksvalt oma küsimustele vastuseid saada. Ja küsimusi saad küsida loomulikult ka iganädalastes grupikõnedes.  

Eelkõige saad sa selle raha eest … toetuse  ja arusaamise, kuidas järjepidevalt kaalu langetada ja see teadmine aitab sul saavutatud kehakaalu ka hoida.  Võin kindlalt öelda oma kogemuse põhjal, et kaalulangetamine võib olla järjepidev ja ei pea olema raske. 

Ma soovin sulle samalaadset kogemust kaalulangetamisel, mis minul on olnud. 

Olen kindel, et kaalulangetamine on võimalik ja ma tean kuidas seda saavutada järjepidevalt ning milliseid samme selleks on vaja astuda, et jõuda oma soovitud kehakaaluni. 

Nii et  klikka siin all olevale lingile ja tule osale koos minuga kaalulangetaja mentorprogrammis ja saa kaalulangetamisel tulemust, millest oled unistanud. 

Klikka lingile ja tule KAMP programmi

Mõtle sellele, mida tahaksid oma elus muuta kui oled saavutanud ideaalkaalu. Kas oled unistanud tantsutrennist? Soovid uuendada oma garderoobi? Tahad tunda rõõmu tervisest ja paremast enesetundest? 

Hoolimata sellest kui lootusetu sulle kaalulangus ja need muutused tunduvad,  on see võimalik. Kehakaalu langetamiseks on vaja head töövahendit ja motiveerivat keskkonda, mis aitavad saavutada järjepidevat kehakaalu langust.

KAMP programm on lahendus kaaluprobleemile, järjepidev, rahulikult kulgev ja garanteeritud tulemusega! 

Kaalulangetaja mentorprogramm. 

KAMP on kaalulangetaja igakuine mentorprogramm, mis annab sulle iganädalase motiveeriva keskkonna, töövahendid, oskused ja harjumuse kehakaalu langetamiseks. Sul on mentoriks toitumisnõustaja Ene Mägi, kes juhendab ja annab nõu, mis põhineb ka tema enda kaalulangetamise kogemusel.

KAMP programmis õpid: 

  • oma toitumist analüüsima
  • õigeid toiduvalikuid tegema
  • menüüd planeerima
  • jutustama lugu, mis sind aitab
  • kasutama toitumisprogrammi
  • seadma endale eesmärke toitumises
  • järjepidevalt kaalu langetama
  • koostama endale toitumiskava, mis sind aitab

Lisaks on sul võimalik saada personaalset tuge lausa iga nädal. 30-minutit nõustamist sisaldub KAMP programmi kuumakses. 

KAMP programm on igaühele, kes on väsinud igasugustest dieetidest ja tahab oma toitumist muuta nii, et kehakaalulangus oleks järjepidev ja saavutatud ideaalkaal püsiv. 

Kas alustame? 

KAMP programmis õpid saavutama võimatuna näivat kehakaalu langust.  

Ma pakun sulle selleks järjepidevat toetust ja vajalikke teadmisi. 

Liitu minu ja teiste kaalulangetaja mentorprogrammist osavõtjatega kohe, et ma saaksin saata sulle pääsu KAMP programmi lehele ja sa saad hakata vaatama videosid ja minu kaalulangetamise perioodi menüüsid juba täna.

KAMP programmi igakuine makse on 49.- eurot kuus. See on parim hind nõustamisele, kus on järjepidev toetus, vajalikud teadmised ja teiste kogemused. Kas sinu unistus toitumises ja kehakaalu langetamisel on seda väärt? 

Sa võid programmist lahkuda igal ajal. Kuid ma olen kindel, kui sa näed järjepidevat kehakaalu langust, ei soovi sa enam lahkuda. 

Osalemiseks tuleb sul vaid klikata alloleval lingil, sisestada oma nimi ja e-mail ning tasuda esimene makse 49.-€ 

NB! KAMP programm alustab veebruaris 2020.a.