LDC – õrnatoimeline puhastusvahend

LDC GNLDLDC sobib suurepäraselt nõude käsitsipesuks. Paar tilka segupudelist on piisav kogus kogu nõudepesukorra jaoks. LDC on õrn kätele, kristallile, hõbedale ja haprale portselanile, kuid siiski piisavalt tugev olemaks mitmekülgne majapidamises kasutatav puhastusvahend. LDC aitab veel mustuse alla tungida ja seda eemaldada. Kuum vesi kergendab nõudepesu, kuid LDC’d võib sama edukalt kasutada suurepäraste tulemustega ka külmas vees. Seetõttu on LDC toode, mille võib kaasa võtta kasvõi matkale, kus sooja vett käepärast ei ole. LDC mitte ainult ei kõrvalda nõudelt ohtralt rasva, vaid seob rasvaosakesi, nii et rasv läheb ühtlaselt äravoolutorustikku. Seega ei tule teil hiljem kraanikausi äärtelt rasvajääke maha pesta. LDC ei kahjusta ka kõige peenemat portselani.  Ärge kasutage LDC’d nõudepesumasinas.

KASUTUSJUHISED
Nõude käsitsipesu: Segage segupudelisse 1osa LDC-d 5 osa veega. Laske vesi tugeva joana pesunõusse ja lisage segupudelist paar tilka lahust ning näete, kui kiiresti moodustub vaht. See lahus eemaldab nõudelt igat tüüpi mustuse. Normaaljuhul pole loputada tarvis. Tõstke nõud kuivatuskappi kuivama. Kastruleid, panne jm. Raskesti puhastatavaid nõusid tuleb esmalt segus kergelt leotada Eriti mustade nõude pesemiseks võib kasutada lahust vahekorras 1 osa LDC-d ja 4 osa vett.

Matkal olles
Sobib nõude käsitsipesuks külmas vees.

Tapeedi eemaldamine:
Lahustage 3–4 korgitäit LDC kontsentraati umbes 6 liitris kuumas vees. Niisutage pind korralikult käsna või pehme harjaga. Laske paar minutit imenduda, niisutage kuivaks jäänud kohad uuesti. Pidage meeles, et vanad tapeedid tulevad lahti vee toimel, LDC aga aitab veel vana kliistrini tungida ja seda lahustada. Üldjuhul piisab 2-3 niisutusest 5-minutiliste vahedega enamiku kasutuselolevate tapeetide eemaldamiseks. Rebige vana tapeet maha, eemaldage kõik tapeediriismed LDC-lahust ja laia pahtlilabidat kasutades. Loputage sein enne tapetseerimist või värvimist hoolikalt üle.

Vedelseep
Täitke mahuti seguga, milles on 1 osa LDC-d ja mustusastmest sõltuvalt 3 või 5 osa vett. Lahus puhastab tõhusalt ja on õrn.. Sobib eriti hästi kasutamiseks kõva vee puhul. LDC-d võib kasutada vedelseebina otse segupudelist lahustatuna vahekorras 1:5.

Õlised käed
LDC lahus 1:5. Loputage käed enne ära. Pihustage kätele paar tilka ja rõõruge vahu tekkimiseni. Loputage.

Pesu pesemine käsitsi
Pestes õrnu materjale, nagu nailonit, puuvilla, polüestrit ja muid sünteeskiude, kaasa arvatud lycra ja lastex (NB! mitte siid) lisage vette korgitäis LDC kontsentraati. Segage vett vahu tekkimiseni. Laske pesul märguda, peske ettevaatlikult ja suruge lõpuks vesi õrnalt riidest välja.

Kerge puhastus
LDC lahustatuna vahekorras 1:5 võib kasutada ka vannide, kahhel- jm vannitoapindade puhastamiseks.

Tuuleklaasi pesuvedelik
Paari tilga kuni 2 korgitäie (mahuti suurusest sõltuvalt) LDC kontsentraadi lisamine auto pesuvedeliku mahutisse hoiab tuuleklaasi puhtana. Liiga tugev lahus võib tekitada vööte.

OLULINE INFO
Kontsentraat
ph-tase u.7,3

Loe kasutamiskogemust kuivade kätega …..

Tellimine siin ….