Suurpuhastus Super-10’ga

Mul ei ole olnud ühtki teist puhastusvahendit peale Super-10’e, millega on turvaline kodu puhastada. Tean, et ei pea kätte panema kindaid, sest toode ei riku minu käsi ega mõju halvasti tervisele. Mul on alati käepärast võtta üks universaalne toode, mida saab kasutada üllatavalt paljudel juhtudel.

Super-10 on aktiivpuhastusvahend, mis sobib kasutamiseks igal aastaajal ja kõigil pindadel. Seda on kerge maha loputada ja see ei jäta jälgi. Super 10 on kontsentraat, mis segatakse veega kas pesunõus või pihustuspudelis.

Täpselt tasakaalustatud segu orgaanilistest imenduvatest rasvhapetest ja veeslahustuvatest lahustitest tagab Super 10 laia kasutusulatuse ja tõhusa puhastusvõime. Eemaldab tõhusalt raskestikõrvaldatavad poriplekid ja puhastab riiet, portselani, töödeldud puitu, vinüüli, plastmassi, kahhel- ja emailpindu.

Seda võib kasutada ka õues: välisvooderduse, aiamööbli ja tööriistade puhastamiseks. Sellega saab suurepäraselt eemaldada toidu-, õli- ja rasvaplekid. Super 10 sobib ahjude, automootorite ja garaažipõrandate puhastamiseks.

Ühest liitrist saab teha lahuse 1:3 (1 osa vahendit Super-10 ja 3 osa vett) või lahuse 1:10’le. Toimiva o,5 liitri lahuse hind jääb alla ühe euro, mis on parim hinna ja kvaliteedi suhe.

Vaata, kuidas Super-10 ja LDC toimivad koos eriti rasketel juhtudel. Sama tõhusalt toimivad nad ka eraldi.

TELLI SIIN …