Antioksüdandid TRE’s

Miks on vaja antioksüdante? Rakud saavad kahjustatud väga tihti vabade radikaalide poolt, mis on ülireaktiivsed, mis kutsuvad esile ahelreaktsioone organismis ja kahjuks nende reaktsioonide produktid on toksilised. Rohkem teame hapniku vabadest radikaalidest, kuid on ka palju teisi osakesi ja aineid, mis kehas vabade radikaalide poolt tekitatud ahelreaktsioone algatavad. Need satuvad inimese organismi õhu, toidu ja joogiga. Need on pärit keskkonnast, selle saastest, samuti toiduainete praadimisel ja suitsutamisel tekkivatest ühenditest. Samuti tekivad need ka kehas põletikuliste protsesside puhul ning rakkude loomuliku ainevahetuse tagajärjel. Õrnad polüküllastamata rasvhapped saavad väga kergesti kahjustatud ja nad lagunevad toksilisteks ühenditeks.

Meie ülesanne on varustada organismi antioksüdantidega, et anda rakkudele kaitse vabade radikaalide vastu. Kui antioksüdante ei ole, siis vabad radikaalid lõhuvad rakumembraani ja kahjustavad DNA’d. See soodustab väga paljusid haigusi, sealhulgas vähki ja südamehaigusi. Kui oleme organismile andnud antioksüdandid, siis võitlevad nad tõhusalt vähi ja teiste degeneratiivsete haiguste vastu, kaitsevad raku terviklikkust, aeglustavad vananemist, tugevdavad immuunsüsteemi ja võitlevad allergiatega.

TRE on bioaktiivne toiduessents, segu granaatõunast, acai marjadest ja rohelisest tees. Lisaks sisaldab TRE Inflox-segu, mille koostisse kuuluvad tumedavärvilised marjad – kännasmustikad, mustad leedrimarjad, mustikad, jõhvikad, mustad sõstrad ning punased ja valged viinamarjad.Antioksüdantse toime tugevdamiseks on veel lisatud kaks teaduslikult tõestatud ja tugevatoimelist antioksüdanti – resveratrool ja alfa-lipoehape. TRE sisaldab ka toitaineid, mis toetavad keha loomulikku põletiku- ja oksüdatsioonivastast kaitsevõimet ja magustamiseks on lisatud looduslikku agaavisiirupit (madala GK’ga)

TRE on hästi kontsentreeritud ja tugeva maitsega. Võta TRE’d 30-50ml kontsentreeritult kujul või lahjenda veega. TRE on heaks täienduseks toitumisele, kui menüüs ei ole olnud soovitavas koguses puuvilju ja marju. Rohkem infot leiad kodulehelt www.gnld.com