Omega-3 Salmon Oil Plus

Oomega-3 rasvhapped on asendamatud rasvhapped, mida keha ise ei tooda, mis on aga organismile üliolulised. Oomega-3 rasvhappest toodetakse kehas kõrgemad rasvhapped, mida tuntakse lühenditega EPA ja DHA.  Valmiskujul saame EPA-d ja DHA-d rasvasest kalast (lõhe, heeringas, anšoovis). Kui organismis on piisavalt omega-3 rasvhappeid, siis toodetakse põletikuvastaseid koehormoone. Kui oomega-3 rasvhappeid napib ja oomega-6 rasvhappeid on liiga palju, siis toodetakse põletikku ja veresoonte kahjustust soodustavaid hormoone.

Seetõttu on ülioluline tarbida kala 5 korda nädalas. Samuti sisaldavad oomega-3 rasvhappeid chia- ja linaseemned, tudraõli, kanepiseemned ja -õli, piisavas koguses ka külmpressitud rapsiõli ja sojaõli.  Kui kala jm. omega-3 rasvhappeid sisaldavaid toiduaineid  ei ole iga nädal võimalik tarbida, siis soovitan juurde võtta GNLD toidulisandit Omega-3 Salmon Oil Plus. Soovitus on tarbida kolm kapslit, mille maksumus on alla ühe euro.

See on esimene toidulisand, mis kindlustab sind õiges koguses kõigi kaheksa oomega-3 rasvhappega. Kolmest kapslist koosnev portsjon sisaldab 460mg EPA, 480mg DHA, 50mg DPA ja 80mg erinevate oomega-3 rasvhapete segu. Valitud on vaid parimad ja kõige kvaliteetsemad täiesti terved kalad, mida kontrollitakse rohkem kui 160 erineva võimaliku saasteaine esinemise suhtes, mille lubatud esinemisprotsent on NULL.

Uusimad teaduslikud uurimused näitavad, et oomega-3 rasvhappeid on kaheksa! Oomega-3 rasvhapped tasakaalustavad rasvade sisaldumist veres. Oomega-3 rasvhapped intensiivistavad süsivesikute ainevahetust. Inimese keha ei suuda toota neid üliolulisi rasvhappeid piisavas koguses ning neid tuleb toiduga juurde lisada. Kui rasvane kala ei kuulu sinu menüüsse iga nädal, siis Omega-3 Salmon Oil Plus kalaõli kapslid annavad organismile puudujääva osa. Info ja tellimine