Vita-Squares

Lastele vitamiinid ja mineraalained

Lapse kiirelt kasvav organism vajab iga päev toitaineid. Kui me teeme õigeid, tervislikke valikuid ja hoiame iga päev toitumise tasakaalus, siis on võimalik, et lapse organismi miljardid uued rakud saavad kasvamiseks üliolulisi toitaineid toidust. Aga see sõltub õigetest valikutest ja tasakaalust toitainete vahel.

Laps vajab tasakaalus toitu
Kahjuks on väga sageli olukordi, kus vanemad on tööl ja lapsed omapead olles ei söö. Seega jäävad saamata ka toitained. Siis on laps pahur ja väsinud. Aju vajab kogu aeg kütust ja kui laps ei saa õigel ajal ja tasakaalus toitu, siis puudub lapsel energia.

Mida muuta?
Tasakaalus toitumine annab lapsele jõudu mängimiseks, koolis saaab ta paremini hakkama õppimisega ja tal on jõudu liikumiseks. Juba varakult võib lapsele õpetada lihtsamaid söögitegemise võtteid ja toimetada köögis koos lapsega, et luua harjumus. Millest tuleks hoiduda, milline peab olema lapse toit peale kooli, milline võiks olla kodune toit? Loe lisaks ….

Toitaineid minimaalses koguses
Minu kogemused tasakaalus menüüde kontrollimisel toitumisprogrammiga nutridata on näidanud seda, et isegi tervislike valikutega tasakaalus menüü annab sageli toitaineid vaid minimaalse koguse. Selleks, et lapse immuunsus oleks tugev, vajab tema organism optimaalse koguse toitaineid. Väga keeruline on toitumisega saada rohkem toitaineid, sest laps lihtsalt ei söö rohkem. Ebapiisav on puu- ja köögiviljade ning täisteratoodete tarbimine. Meie, täiskasvanud peame leidma lahendusi, et laste toidumine oleks tasakaalus.

Lisaks toidulisandid
Sugugi ei ole ükskõik, milliseid toidulisandeid lapsele anda. Sa peaksid teadma toidulisandi valikul sellest firmast, kus toidulisand on toodetud ja teadlastest, kes vastutavad toidulisandi kvaliteedi eest. Siis võid olla ka kindel, et annad lapsele toidulisandi, mis tagab talle kõik vajalikud toitained. Loe lisaks… Usaldus firma vastu.

Vita-Squares
See toidulisand on välja töötatud just lastele, kuid seda võivad tarbida ka kõik täiskasvanud, kellel on tableti neelamisega raskusi. Aga lastele meeldib Vita-Squares väga, sest seda saab närida ja see on maitsev. Kõige olulisem on aga toidulisandi koostis. Toode sisaldab tre-en-en täisterakontsentraati, mis on valmistatud nisuidudest, riisikliidest ja sojaubadest. Lisaks on Vita-Squaresis vajalikud mineraalained: tsink, vask, kroom, raud, jood ja mangaan. Vita-Squares sisaldab 18 olulist vitamiini ja mineraalainet, mis toetavad väga tugevalt laste toitumist.

A-vitamiin on immuunfunktsiooni tugevdaja ja aitab hoida normaalset nägemist.
C-vitamiin on antioksüdant ja aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.
Pantoteenhape on seotud stressivastaste hormoonide tootmisega ja toetab närvisüsteemi tervist.
Raud vähendab õpiraskusi ja tugevdab immuunsussüteemi.
Koliini on oluline rasvade ainevahetses, aju funktsioneerimises ja mäluprotsessides.

Vita-Squares koos toitumisega
Vita-Squares aitab tugevdada immuunsüsteemi, mis on oluline lapse tervise hoidja. Vita-Squares on üks täisväärtuslikemaid lastele mõledud toidulisandeid turul. Toode pakub optimaalset rakutoitu, sisaldades vitamiine, mineraalaineid, lipiide, steroole ja teisi looduslikke toitaineid. Sisaldab laias valikus antioksüdante, 100% looduslikke magustajaid, lõhna- ja maitseaineid. Selline kompleks annab lisatoitaineid igapäevasele toitumisele ja igapäevane toitumine koos kolme Vita-Squaresi tabletiga tagab maksimaalselt hea tervise.
Info ja tellimine siin ….   või saada oma soov e-mailile: ene.magi@gmail.com