Vastutuse võtmine

Meie ees on alati võimalused ja valikud. Hea on kui oskame teha teadlikke valikuid, kuid alati ei ole see nii. Kõige raskem ja riskantsem valik oli minul vaja teha siis kui laps oli haige. Õnn oli tookord selles, et ilmselt tulid appi kõrgemad jõud, mis aitasid teha otsuse ja nii oli võimalik jälle edasi minna. Olen õnnelik ema, sest pojast on saanud täiskasvanud inimene ja kolme lapse isa. Sellel aastal õppisin mõtlema ja vastutust võtma, õppisin esitama õigeid küsimusi ja sain kindla teadmise, et alati on liiga vara alla anda.

Need kogemused on pannud mind rohkem mõtlema tervisele, õppima ja õpetama tegema teadlikke valikuid. Olen 1996.aastast õppinud maailmas tuntud teadlaste Ph.D., Sc.D.Arthur Furst’i, Ph.D.Fred Hooperi, Ph.D.David Shepherd’i, Ph.D.Diane E.Clayton’i loengutel. Teemadeks tervise hoidmine raku tasandil, vähkkasvajate ja südamehaiguste ennetamise võimalused ning lahendused, mis aitavad tervist hoida, kaitsta ja parandada.

Sellest aastast on meie perel ka kogemused GNLD toodetest, mis põhinevad loodusel, mis on tagatud teadusega, mille väljatöötamist juhib GNLD Teaduslik Konsultatiivnõukogu. Õpingud viisid mind edasi Tartusse, kus olen lõpetanud toitumisnõustaja õppe ja kus sellel alal oma teadmisi ka pidevalt täiendan.

Toitumisnõustajana aitan analüüsida ja muuta menüüd tervislikumaks, koostada toitumiskava, annan soovitusi parimate valikute tegemiseks, toiduainete, toidulisandite ja igapäevatoodete ostmiseks.

Sul ei ole vaja võtta riske, et teha teadlik valik. Sul on vaja vaid otsustada, et teha enda jaoks parim valik, mis aitab haigusi ennetada.