Millest alustada?

Olen toitumisnõustaja Ene Mägi ja kutsun sind interneti keskkonda zoom, kui sa ei tea kuidas muuta oma toitumist, oma kaalunumbrit ja millest alustada. Alustame sinu menüü analüüsist ja esmane kohtumine zoom’s on sulle TASUTA.

Kohtumisel jagan oma arvuti ekraani, sisestan menüü toitumisprogrammi, räägin toiduainete valikutest, näitan menüü tasakaalu ja vaatame kas oled saanud toiduga kõik vajalikud toitained, vitamiinid ja mineraalained.

Klikka lingile ja broneeri endale sobiv päev. …… Peale aja broneerimist saad oma emailile zoomi kohtumise juhendi ja lingi, mille kaudu zoom keskkonda siseneda. Kui osaled zoomi kõnes esimest korda, siis arvuti juhendab zoomi programmi arvutisse laadimist. Kui pakutud ajad ei sobi, siis saada oma soov e-mailile ene.magi@gmail.com. Kohtumine kestab 1tund.

Aga miks on vaja menüüd analüüsida?

On ju teada, et ülekaalulisus on kasvav trend kogu maailmas ja nii ka meil. Kahjuks on väga palju ka ülekaalulisi lapsi. Kui menüüd ei analüüsi ja toitumisel silma peal ei hoia, siis on ka kilod kiired tulema.

Kõige olulisemad on toiduainete valikud, mida sa teed iga päev. Siis peab jälgima toidu koguseid, mida taldrikule tõstad ja kõik eelnev näitab kas menüüs on saavutatud tasakaal. Kui sul on õiged toiduvalikud, menüü on tasakaalus, siis saame rääkida ka kehakaalu kontrollimisest.

Minu kõige kindlam viis kaalu kontrolli all hoida on see, kui sisestan oma päevamenüü toitumisprogrammi. Olen seda teinud mitmeid kordi ja iga kord on see toiminud. 

Tervisliku toitumise soovitusi on nii palju, et ilmselt oled sinagi kogenud segadust. Süüa võib kõike, aga õiges koguses. Kohe tekib küsimus, milline on õige kogus minu jaoks? Kui toiduainete valikud on õiged, siis menüü analüüsimisel toitumisprogrammis on kõige lihtsam aru saada, millised on sinu õiged kogused.

Kui süüa võib kõike, kas ma võin süüa siis hamburgerit? pitsat? Kõik sõltub toidu valmistamisel kasutatud toiduainetest, söömise sagedusest ja toidu kogustest. Kui sa oskad oma toiduvalikuid ja menüüd analüüsida, siis tõepoolest võid süüa hamburgerit ja pitsat.

Tasakaal on tähtis kõiges, ka toitumises. Kuidas seda saavutada? Söö mitmekesiselt ja nii palju kui su keha vajab! Kui palju aga minu keha vajab?

Kui sageli analüüsid seda, mida sööd ja kas saad kätte kõik vajalikud toitained? ​Kas oled oma menüüs toitainete tasakaalu kontrollinud? Kas saad söödud toiduga kätte vajalikud vitamiinid ja mineraalained. On ju toitainete tasakaal oluline selleks, et ennetada haigusi.

Kui hakkad toitumises tegema muutusi, siis seisad silmitsi paljude küsimustega. Kui tahad leida vastuseid nendele küsimustele, siis siin on pakkumine.

Sul on võimalus osaleda TASUTA veebikõnes, kus leiame vastuseid sellistele küsimustele, mis puudutavad kehakaalu, toiduainete valikuid, toidu koguseid, menüü koostamist.

Kohtumine toimub zoom’i vahendusel ja juhendid osalemiseks saadame e-mail’le peale aja broneerimist. Broneeri endale aeg juba täna!

Klikka lingile ja broneeri endale sobilik päev. …… Aktiivsed on ühe nädala ajad. Iga päev lisandub uus aeg(ajad). Kohtumine kestab 1tund.