Müügitingimused

Käesolevaga kehtestatud müügitingimused kehtivad ostu sooritamisel Omaniku ja Ostja vahel tekkivate õigussuhete kohta.

Veebilehe www.toitumisnoustaja.com (edaspidi Veebileht) omanik ja teenuste osutaja on OÜ AP&Gened (registrikood 10593314), asukohaga Keila linn, Harju Maakond. 

Müügilepingu kehtivus ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebilehelt www.toitumisnoustaja.com elektrooniliselt edastatavate e-kursuste ja nõustamisteenuste (edaspidi  “teenuste”) ostmisel. Teenuse osutaja ei anna Ostja tervislikku seisundit või selle parandamist puudutavaid meditsiinilisi nõuandeid. Ostja teeb tema toitumist puudutavad lõplikud otsustused ise, lähtudes oma tervislikust seisundist. 

Veebilehel müüdavate teenuste hinnad on märgitud iga teenuse juurde.Teave teenuste kohta on esitatud Veebilehel www.toitumisnoustaja.com  Kõik hinnad on eurodes. 

Veebilehe omanik jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi, mis kajastatakse veebilehel www.toitumisnoustaja.com

Tellimuse vormistamine

Teenuse tellimiseks tuleb avada veebilehe ülevalt menüüst soovitud teenus (n.“KAMP programm”), vajutada seal nuppu “Soovin liituda”, mis suunab teid registreerimise lehele.  Registreerimiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning klikata nupule “Registreerin”. Peale registreerimist suunatakse teid tasumise lehele. Klikates nupule “Lähen maksma” kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebilehte turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga andmetele. 

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebilehe omaniku pangakontole. Kui korraldajast tulenevalt jääb kursus/nõustamine ära, siis makstakse teenuse ostjale summa täies ulatuses tagasi. 

Veebilehe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kohaletoimetamine

Teenuse edastamiseks võtab teenuse osutaja Ostjaga ühendust e-maili teel peale raha laekumist teenuse osutaja arvelduskontole hiljemalt 3 (kolme) päeva jooksul, et leppida kokku teenuse osutamise aeg või vastavalt tingimustele, mis on märgitud teaves teenuste kohta. 

Taganemisõigus

Vastavalt Võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletud tingimustele ei kohaldu taganemisõigus Lepingutele, mille esemeks on:

-teenuse osutamine või muu kestva soorituse tegemine, kui ettevõtjapoolsed lepingust tulenevad kohustused on täielikult täidetud ning teenuse osutamine või muu soorituse tegemine on alanud tarbija sõnaselgel eelneval nõusolekul ning kinnitusel, et ta kaotab ettevõtjapoolsel lepingu täitmisel oma taganemisõiguse.

-sellise digitaalse sisu edastamine, mida ei toimetata kätte füüsilisel andmekandjal, kui selle edastamine on alanud tarbija eelneval sõnaselgel nõusolekul, ning tarbija kinnitab asjaolu, et ta kaotab seeläbi oma taganemisõiguse.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebileht kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks. 

Veebilehe omanik saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldavas e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebilehe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile ene.magi@gmail.com või helistada telefonil +3725135660

Vaidlused lahendatakse eelkõige läbirääkimiste teel ja Eesti Vabariigi seaduste alusel. Kui ostja ja Veebilehe omanik ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Ostja ja Veebilehe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.